TS EN 13374 KALİTE ONAYLI KENAR KORUMASI

TS EN 13374 KALİTE ONAYLI KENAR KORUMASI.
Güvenli Bir Çalışma Ortamı Yaratmak İçin. TS EN 13374 kalite belgeli yenilikçi geçici kenar koruma ürünlerimizi kullanıyoruz.

TS EN 13374 kalite belgeli yenilikçi geçici kenar koruma ürünlerimizi kullanıyoruz.

Kenar koruma analizi

İnşaatın projelendirme aşamasından itibaren müşterilerimizle ortak çalışarak riskleri belirliyor ve önlemlerimizi alıyoruz. Düşme riski olan bölgeleri projelendirme aşamasında belirleyerek alınacak önlemleri müşterimizle ortak kararlar eşliğinde alıyoruz. Güvenli çalışma alanı yaratabilmek adına proje yönetimi, dizayn ekibi ve lokal yöneticiler ile işbirliği ve sürekli iletişim halinde çalışıyoruz.

Kenar koruma analizi

EĞİTİM

Yeni başlayan projelerin montajına ait eğitimler, ekibimizin iş güvenliği yasa ve yönetmeliklerine haiz sertifikalı uzmanları tarafınca verilmektedir. Böylece tüm montaj elemanlarının ve kontrolörlerin uygulama metodları hakkında bilgi sahibi olmalarını sağlıyoruz. Bu eğitimleri uygun olması durumunda uygulama noktalarında veya saha içinde teorik talimatlar eşliğinde düzenliyoruz.

SafetyRespect Academy

KULLANIM

Montajı tamamlanan ekipmanların nasıl kullanacağı hakkında, müşterilerimizi konu ile ilgili birim ve çalışanlarına periyodik eğitimler düzenliyoruz. Kenar koruma ekipmanları bir çok farklı iş kolu ekibi tarafından kullanılmakta ve dolayısıyla ekipman bilgisi büyük önem teşkil etmektedir. Ekipmanlarımızın montajından sonra periyodik kontroller yaparak saha güvenliğindeki sürekliliği sağlamaktayız.

KENAR KORUMASI ÇÖZÜMLERİ

GÜVENLİ ÇALIŞMA ALANI

Gerekli bütün analizleri, dökümanları ve çözüm önerilerini sunduktan sonra çözüm şeklini müşterimiz ile birlikte kararlaştırarak güvenli bir çalışma alanı yaratmaktayız. Bütün birimlerde yönetim ve personelin uyumlu çalışması, doğru yaklaşımları ve yeterlilikleri ile birlikte güvenli ve ekonomik çalışma alanları yaratmaktayız.

GÜVENLİ ÇALIŞMA ALANI