SAFETY-CHECK GÜVENLİK KONTROLLERİ – KENAR KORUMA

İnşaat alanlarındaki güvenliğin devamlılığını sağlamak amacıyla belli periyodlarda sahadaki ekipmanlarımızın ve sahanın güvenliğini kontrol amaçlı “Safety-Check Güvenlik Kontrolü” olarak adlandırdığımız hizmetimizi sunmaktayız.

İnşaat alanlarındaki güvenliğin devamlılığını sağlamak amacıyla belli periyodlarda sahadaki ekipmanlarımızın ve sahanın güvenliğini kontrol amaçlı “Safety-Check Güvenlik Kontrolü” olarak adlandırdığımız hizmetimizi sunmaktayız. Ürünlerimizle alakalı herhangi bir soru ya da sorununuz olması halinde sahada kontroller yapılarak durum değerlendirmesi ve düzeltmeler yapmaktayız. Bu güvenlik kontrolleri mobil uygulamalarımızdaki check-list eşliğinde yapılmakta olup ilgili bütün birimler bilgilendirilmektedir.

TS EN 13374 kenar koruma. İnşaatın tüm aşamalarına saha ekibimiz ile katılarak müşterimizin kusursuz bir kenar koruması sağlamasına yardımcı oluyoruz.

Güvenlik ekipmanları TS EN 13374. İnşaat alanlarındaki güvenliğin devamlılığını sağlamak amacıyla belli periyodlarda sahadaki ekipmanlarımızın ve sahanın güvenliğini kontrol amaçlı “Safety-Check Güvenlik Kontrolü” olarak adlandırdığımız hizmetimizi sunmaktayız.

HİZMETLER