EKSİKSİZ BİR ÇÖZÜM İLE DÜŞME KORUMA UZMANI

SafetyRespect ile düşme koruma ürünlerinin yanı sıra sizinle projeniz boyunca düşme koruması üzerine çalışan bir uzman elde edersiniz. İnşaat sürecinin her aşamasında düşmeye karşı korumaya sahip olmanız konusunda yardımcı oluyoruz.

Düşmelerle ilgili kazalar, inşaat endüstrisindeki yaralanma ve ölümlerin en yaygın nedenlerinden biridir. Bu nedenle düşme koruma uzmanları olarak en önemli görevimiz hayatları korumaktır. Doğru bilgi ve akıllı ürünlerle, olumlu bir değişim getirmenin mümkün olduğuna inanıyoruz.

Her türlü inşaat projesi için düşme koruması çözümleri ve eğitimleri sunuyoruz. Süreç boyunca yanınızda yer alıyoruz ve hesaplamalar yapıp, belgeler üretiyoruz, düşme koruması sağlıyoruz ve SafetyCheck’ler ile projeniz için en iyi çözümü üretmek için çalışıyoruz.

Ürünler kendi fabrikamızda üretildiğinden, satıştan montaj ve lojistiğe kadar tüm süreci kendimiz üstlendiğimizden, müşterilerimize her zaman oldukça yakınız. Hem ürünlerimizi hem de ihtiyaçlarınız doğrultusunda çalışma yöntemlerimizi geliştirmek için çalışıyoruz. Amacımız, bunu bizimle her zaman ve her adımda görmenizdir.

PLANLAMA

EĞİTİM KURSLARI

Yüksekte çalışmak tehlikeli olabilir, bu nedenle risklerin farkında olmak ve nasıl önleneceğini bilmek önemlidir.

SafetyRespect Academy kursları size düşme riskleri ve ürünlerimizin nasıl kullanılması gerektiği hakkında daha fazla bilgi verecektir. Özelleştirilmiş eğitim kurslarımız, yasalar ve kurallar, teorik ve pratik bilgi eğitimi ve ekipmanın kullanımı ve kontrolünü içerir.

Katılımcılar kursu geçtikten sonra dijital sertifika alırlar. Çevrimiçi eğitim platformumuzda sertifikanıza ve diğer kurs belgelerine her zaman erişebilirsiniz.

EĞİTİM KURSLARI

KİŞİSEL DÜŞME ÖNLEYICI

Kişisel düşme önleyici donanım, toplu koruma önlemi alınırken veya yüksekte çalışma esnasında başka bir yöntemin kullanılamayacağı durumlarda kullanılır.

İnşaat projesinde farklı durumlar için tasarlanan kitleri, örneğin çatılarda, levhalarda veya mobil bir platformda çalışmak için uyarladık. Bireysel ürün yelpazemizden kendi çözümünüzü de bir araya getirebilirsiniz.

Kişisel düşme korumamızın tüm parçaları inşaat endüstrisi için tasarlanmıştır, yüksek kalitededir ve kişisel düşme koruma ekipmanlarıyla ilgili en son güncellenmiş AB düzenlemelerine uygundur.

KENAR KORUMASI ÇÖZÜMLERİ

TOPLU KORUMA ÖNLEMİ

Düşme riskinin olduğu inşaat işlerinde, seçilen koruma önlemleri içinde öncelik – toplu koruma önlemi olmalıdır.

Çok çeşitli toplu koruma önlemi ürününe sahibiz ve sürekli olarak farklı inşaat yöntemleri için tasarlanmış yeni çözümler geliştiriyoruz. Güvenlikten hiçbir ödün vermeden ürünlerimizi kolaylıkla kullanabilirsiniz.

Ürünlerimiz ağırlıklı olarak esneklik, kalite kontrol ve kapasite yönetimi yeteneği sağlayan kendi fabrikamızda üretilmektedir. Düşme koruma çözümlerimizin satış, kiralama ve montajı kendi depolarımız aracılığıyla gerçekleşir. Bütün bunlar bizi ve müşterimiz yakınlaştırır. İhtiyaçlarınızı belirlememize yardımcı olur ve sürekli olarak müşterilerin ihtiyaçlarına odaklanan daha iyi çözümler geliştirmemizi sağlar.

TOPLU KORUMA ÖNLEMİ