SafetyRespect – Kenar koruma uzmanlığı

SafetyRespect, TS EN 13374 kalite belgeli yenilikçi geçici kenar koruma ürünleri ile sektöre öncülük ederek çalışma sahasında herkesin kendini güvende hissetmesini bu sayede mevcut işine daha rahat odaklanarak verimliliği arttırmayı hedefler. İnşaatlarda ve endüstriyel alanlarda kenar koruması sistemlerindeki uzmanlığı sayesinde Yaşam kurtarıcı cözümler sunmaktadır. Ürün geliştirme programımızı, müşterimizin güvenli bir çalışma ortamı yaratabilmesi adına saha gereklilikleri, geçerli yasalar ve yönetmelikler üzerine kuruyoruz. İnşaatın tüm aşamalarına saha ekibimiz ile katılarak müşterimizin kusursuz bir kenar koruması sağlamasına yardımcı oluyoruz. Tüm bina projeleri için saha keşfi, doküman hazırlığı, ürün tedariği ve güvenlik testleri yapıyoruz.

Ürünlerimizin büyük bir kısmını kendi modern tesisimizde üretmek bize esneklik, kalite güvenliği ve kapasite kontrolü sağlamaktadır. Müşteri ihtiyacına bağlı olarak satış, kiralama, kurulum, nakliye hizmetlerini sağlıyoruz. İşimize olan güçlü bağlılığımız ve yetkin ekibimiz ile müşterimizle dirsek dirseğe çalışarak, mümkün olan en üst güvenliği her proje için uygun ekonomik bir maliyet ile sağlıyoruz.

KENAR KORUMASI ÇÖZÜMLERİ


UZMANLIK

TS EN 13374 kalite belgeli geçici kenar koruma ürünlerimizi Dilovası’ndaki kendi modern tesisimizde üretmek bize esneklik, kalite güvenliği ve kapasite kontrolü sağlamaktadır. Müşteri ihtiyacına bağlı olarak satış, kiralama, kurulum, nakliye hizmetlerini sağlamaktayız. İşimize olan güçlü bağlılığımız ve yetkin ekibimiz ile müşterimizle dirsek dirseğe çalışarak, mümkün olan en üst seviye güvenliği her proje için uygun ekonomik bir maliyet ile sağlıyoruz.


ÜRÜN GELİŞTİRME

Ürün geliştirme programımızı müşterimizin güvenli bir çalışma ortamı yaratabilmesi adına saha gereklilikleri, geçerli yasalar ve yönetmelikler üzerine kuruyoruz. Yeniliğe açık bir şekilde ürünlerimizi ve verdiğimiz teknik destek kalitesini sürekli bir şekilde geliştirmeyi hedefliyoruz.


ÜRETİM

Ürünlerimizi dilovasındakı kendi modern tesisimizde üretmek bize esneklik, kalite güvenliği ve kapasite kontrolü sağlamaktadır. Böylece teslim zamanını kısaltıp, projeye özel ürün üretimi şansı yakalamaktayız.


DEPO

Müşteri ihtiyacına göre satılık ya da kiralık olarak sunduğumuz ürünlerimizin nakliyesini kendi depolarımızdan yapıyoruz. Bu depolarda müşterilerimiz istedikleri takdirde ürünlerimizi görebilmektedirler.


HİZMETLER

İşimize olan güçlü bağlılığımız sayesinde müşterilerimizin mümkün olan en üst düzey kenar koruma güvenliğini düşük bir maliyet ile sağlamalarına yardımcı oluyoruz. Projelendirme, saha keşfi, eğitim, kurulum ve güvenlik testleri sunduğumuz hizmetler arasında bulunmaktadır.

TS EN 13374 kalite belgeli yenilikçi geçici kenar koruma ürünlerimizi kullanıyoruz.