KENDİ YÜKSEK TEKNOLOJİLİ FABRİKAMIZDA ÜRETİM

SafetyRespect fabrika
Düşme koruma ürünlerimiz öncelikle kendi modern fabrikamızda üretilmektedir. Bu kısa teslim süreleri ve mükemmel kişiselleştirme potansiyeli ile sonuçlanır.

SafetyRespect’te tüm değer zincirimizi kontrol ediyoruz ve üretim bunun önemli bir parçasını oluşturuyor. Kendi üretimimiz bize daha fazla esneklik, tam kalite kontrol ve aynı zamanda kapasitemizi ihtiyaçlarımıza göre kontrol etme olanağı sağlar. Müşterilerimiz için bu, onlara doğru ürünleri doğru zamanda sunabileceğimiz konusunda bir güvence sağlar.

Mevcut fabrikamız 2017 ilkbaharında açıldı ve yaklaşık 6000 m² üretim alanına sahip. Modern makine ve ekipmanlarımız ve yüksek otomasyon seviyemiz, net kalite ve çevresel hedeflere göre uzun vadeli bir perspektifle çalışmamızı sağlar. Yaptığımız iş elbette ISO 9001, 14001 ve 45001 standartlarına göre sertifikalandırılmıştır.

Fabrikamızdan, bir hafta içinde TIR larla Avrupa’nın herhangi bir noktasına teslimat gerçekleştirebiliriz.. Daha uzak destinasyonlar  için, değişik konteyner çözümleriyle başa çıkma konusunda geniş deneyime sahibiz.

SafetyRespect fabrika

SafetyRespect fabrika