BLOKLAMA SİSTEMİ – DÜŞME ÖNLEYİCİ ÜRÜNLER

Düşme önleyici ürünler. Güvenli bir çalışma ortamı için güvenli erişim yolları ve portatif engelleme sistemleri oluşturmak çevresel bir gerekliliktir. Zemin destek plakaları ile bloklama sistemi kurulabilir ve güvenli erişim yolları oluşturulabilir.

Güvenli bir çalışma ortamı için güvenli erişim yolları ve portatif engelleme sistemleri oluşturmak çevresel bir gerekliliktir. Zemin destek plakaları ile bloklama sistemi kurulabilir ve güvenli erişim yolları oluşturulabilir. Bu sistemin montajı cıvata, Post 1,1 m, Bariyer 2,6 m yada Ayarlanabilir bağlantı kolları  ve zemin destek plakalarıyla yapılır. Bu çözüm hızlı kurulabilir bir sistem olup, taşımaya uygundur.

ÜRÜNLER
• Zemin destek plakası
• Dübel ve saplama
• Post 1,1 m
• Bariyer 1,3 m, 2,6 m
• Güvenlik kayışı 0,6

Zemin destek plakaları ile bloklama sistemi kurulabilir ve güvenli erişim yolları oluşturulabilir.

Bu sistemin montajı cıvata, Post 1,1 m, Bariyer 2,6 m yada Ayarlanabilir bağlantı kolları ve zemin destek plakalarıyla yapılır. Bu çözüm hızlı kurulabilir bir sistem olup, taşımaya uygundur.

Bu sistemin montajı cıvata, Post 1,1 m, Bariyer 2,6 m yada Ayarlanabilir bağlantı kolları ve zemin destek plakalarıyla yapılır.

SafetyRespect Güvenlik bariyerleri - Bu çözüm hızlı kurulabilir bir sistem olup, taşımaya uygundur.

Güvenli bir çalışma ortamı için güvenli erişim yolları ve portatif engelleme sistemleri oluşturmak çevresel bir gerekliliktir.ground_support_plate