Author: safetyrespect

SAFETYRESPECT TÜRKİYE

SAFETYRESPECT TR
Kozyatağı mah. Şehit İlknur Keleş Sok. No:7 Hüseyin Bağdatlıoğlu İş Merkezi Kat:4 Daire:8
Kadıköy – İstanbul
TÜRKİYE

TELEFON
+90 216 307 8787

EMAIL
infotr@safetyrespect.se

WEB
www.safetyrespect.com.tr

GENEL DİREKTÖR
Balkır Şimşekkan
balkir@safetyrespect.se
Tel: +90 534 088 5318

DEPO VE LOJİSTİK
Ersin Alptekin
ersin@safetyrespect.se
Tel: +90 541 856 4541

MUHASEBE VE FİNANS
Selvinaz Yavuz
selvinaz@safetyrespect.se
Tel: +90 533 051 0851

SATIŞ MÜHENDİSİ
Pınar Kaya
pinar@safetyrespect.se
Tel: +90 541 852 4544

DEPO & ARGE SORUMLUSU
Rahmi Yaman
rahmi@safetyrespect.se
Tel: +90 534 646 0251

MUHASEBE VE FİNANS
Suzan Cansu Topçu
muhasebe@safetyrespect.se
Tel: +90 216 307 8787

HSE SÜPERVİZÖR VE EĞİTİM
Can Yavuz
can@safetyrespect.se
Tel: +90 538 474 2348

İHRACAT SORUMLUSU
Erkal Mert Özkaynak
mert@safetyrespect.se
Tel: +90 535 363 9345

SATIŞ UZMANI
Mercan Macit
mercan.macit@safetyrespect.se
Tel: +90 537 951 21 48

Geçici kenar koruma - Zeray_insaat Meva Anadolu projesi

02-08-2021 ZERAY İNŞAAT MEVA ANADOLU PROJESİ

Geçici kenar koruma - Zeray_insaat Meva Anadolu projesi

35000 m² arsa alanına sahip Zeray İnşaat firması, Meva Anadolu projesinde kullanmak için TS EN 13374 standardına sahip SafetyRespect geçici kenar koruma sistemlerini tercih etmiştir. Türkiye’de bulunan yüksek katlı yapı projeleri ile çalışmaktan memnuniyet duymaktayız.

Geçici kenar koruma - Zeray_insaat Meva Anadolu projesi

Geçici kenar koruma - Zeray_insaat Meva Anadolu projesi

SafetyRespect geçici kenar koruma

VİDEOLAR

SafetyRespect Artaş Avrupa Konutları Çamlıvadi Projesi

Avrupa Konutları Yamanevler Projesi

SafetyRespect Nivak Grup Projesi

Roya Yapı Rezidans projesi

SafetyRespect Versus Dragos Projesi

SafetyRespect Polat Tower Projesi

SafetyRespect TR Fuzul İnşaat Şantiyesi

SafetyRespect TR Umut İnşaat Şantiyesi

SafetyRespect TR 3. İstanbul Projesi

SafetyRespect TR Ferko Line Şantiyesi

KIŞISEL KORUYUCU EKIPMANLARI

İSVEÇ'DE BIR PROJEDE KENAR KORUMA SISTEMIMIZ

AKTİF GÜVENLİK KONTROLÜ

ESNEK ÇALIŞMA PLATFORMU MONTAJI

LIFT YARDIMIYLA ESNEK ÇALIŞMA PLATFORM MONTAJI

BİNA ÇATISINDAN KENAR KORUMA SISTEMİ DEMONTAJI

MERDİVENLER İÇİN KENR KORUMA UYGULAMASI

KENAR KORUMA BARIYER MONTAJI

GÜVENLI BETON DÖŞEME KENARLARI

ASANSÖR BOŞLUKLARI

ŞAFT BOŞLUKLARI

BARİYERLERİN YÜKSEKLİKLERİNİN AYARLANMASI