Düşmeye karşi koruma kilavuzu

Planlamadan, bitmiş projeye her adımda yanınızdayız

SafetyRespect’ten düşme korumasını seçtiğinizde, her adımda yanınızda bir uzman bulundurmayı da seçersiniz. Planlama aşamasından proje tamamlanana kadar, inşaat projeniz için size en iyi düşme koruma çözümlerini sağlayan uzmanlığa ve çalışma yöntemlerine katkıda bulunuyoruz.

1

PLANLAMA

Proje planlama aşamasının erken dönemlerinde, düşme riski içeren durumları belirlediğimiz bir düşme koruma analizi gerçekleştiriyoruz. Daha sonra çözümleri doğrudan çizim yazılımlarımızla planlamak için sizinle birlikte çalışırız.

Daha fazla oku

PLANLAMA

2

ÇÖZÜMLER

Düşme koruma analizine dayanarak, kişisel veya toplu koruma önlemine ihtiyacınız olup olmadığına bakılmaksızın inşaat projeniz için çözümler için en iyi tasarımı geliştiriyoruz. Ayrıca, korumayı ele almak için gerekli eğitim kurslarını da sunuyoruz.

Daha fazla oku

ÇÖZÜMLER

3

LOJİSTİK

Lojistiği çözüyoruz ve nakliyeyi, inşaat süreci boyunca doğru düşme korumasının doğru zamanda teslim edilmesi ve iade edilmesi için ayarlıyoruz. Ayrıca doğrudan şantiyede sağlanan bir iade hizmeti de sunuyoruz.

Daha fazla oku

LOJİSTİK

4

MONTAJ

Yardımımızla montaj, diğer inşaat faaliyetlerini yavaşlatmadan hızlı ve verimli bir şekilde gerçekleştirilir. Montajın doğru bir şekilde gerçekleştirileceğinden emin olabilirsiniz, bu da daha güvenli bir çalışma ortamının oluşmasını sağlar.

Daha fazla oku

MONTAJ

5

SAFETYCHECK

Düzenli güvenlik kontrolleri sistemimiz, proje süresi boyunca size belgeler ve yüksek güvenlik seviyeleri sağlar. SafetyCheck olarak adlandırdığımız kontrol mobil uygulamamızda gerçekleştirilir ve ilgili kişilerle paylaşılabilir.

Daha fazla oku

SAFETYCHECK